Колоездене

Мъже

Участник Отбор Време
Борис Кашеров Велораптор 1:33:41
Kaloyan Kalinov Naydenov Cycling Team Doltcini 1:53:49
Николай Кожухаров ManLy 1:58:55
веселин желев няма 2:00:48
Георги Желев Зарата 2:01:27
Атанас Попов 7 HILLS Пловдив 2:13:00
Емил Атанасов Kite Surf Club Nessebar 2:13:12
Александър Иванов няма 2:20:33
Васил Узунов Нямам 2:21:07
Константин Атанасов Зарата 2:24:50
Юрий Грудов Аз 2:32:06
Живко Жечев Thirsty Vegans Factory team 2:55:27
Йордан Шурелов Няма 2:58:27
Radoslav Todorov 5kmrun 3:09:03
Станислав Николов Байкария 3:11:31
Иван Войков Велоквартет 3:23:00
Радостин Кънчев Велоклуб Зарата – Стара Загора 3:28:35
Victor Hristov UzanaRuns 3:31:44
Стоян Карастоянов Спортен клуб „София“ 3:31:49
Венцислав Грънчаров СМ 3:42:52
Георги Златарев Самотен и щастлив 3:45:14
Георги Петров Без отбор 3:54:51
Владимир Цачев няма 3:55:55
Сергей Билярски Telerik Academy Uphill 4:07:59
Борис Кондев Борис Кондев 5:14:02
Ивелин Палаханов 5:18:40
Крум Ярабанов Шопите 5:25:10
Любен Шопите 5:26:08
Александър Киричев Софийски планински клуб 7:53:24
Тодор Тодоров Казанлък няма резултат

Колоездене

Жени

Участник Отбор Време
Валентина Иванова Шумен 2:14:17
Силвия Маринова Нямам 2:46:04
Елисавета Гилина UzanaRuns 3:10:44
Кичка Дянкова Мини мамут 3:33:04
Яница Стоянова Надъханите 4:01:39
Цветелина Тричкова Telerik Academy Uphill 4:07:59
Катя Михайлова Софийски Планински Клуб 4:47:28
Кристина Дончева нямам 5:32:55
Йорданка Рашкова Клуб Фара, Варна няма резултат

Щафетно бягане

Участник 1 Участник 2 Отбор Време
Lyubomir Todorov Todor Georgiev Жулистан 2:36:43
Алексансър Стефанов Тодор Маджаров Бруталните ветерани 3:00:30
Ивелина Маджарова Александър Наков Adidas Runners Sofia 3:42:25

Индивидуално бягане

Мъже

Участник Отбор Време
Николай Дерменджиев Жулистан 3:20:24
Hristo Petkanov Диви Рози 3:27:08
Самуил Вълчев велос Варна 3:32:52
Georgi Dobrev Кошмарно Къси Крачета 3:54:09
Пламен Пенов Софийски Планински Клуб 4:34:51
Никола Пенчев Софийски Планински Клуб 4:35:31
Иван Станчев Чирпан бяга 4:41:18
Лъчезар Тодоров MRъN 5:22:25
Мирослав Пенков Стара Загора 5:30:34
Виктор Михайлов Паляк Перник 5:39:02
Момчил Момчилов Б 5:51:35

Индивидуално бягане

Жени

Участник Отбор Време
Веселка Великова Софийски Планински Клуб 4:23:15

Дуатлон

Участник Отбор Време
Младен Николов Гайтанджиев 5:42:36
Симеон Стоичков GreenWay team 12:33:01

Най-оригинално трасе

Участник Трасе
Иван Войков Strava Track 11 обиколки в Борисовата градина